Фото без описуЗа ініціативи та допомоги депутата Старосинявської селищної ради  Андрія Сопрука (керівника СФГ «Поділля», с-ще Стара Синява) відремонтовано частину  дороги на вулиці Вишнева у селі Чехи.

Керівник  СФГ «Поділля» Андрій Анатолійович Сопрук закупив 50 т щебеневої суміші фракції 20х40 для проведення поточного ремонту частини сільської вуличної дороги.

За підтримки селищної ради профінансовано перевезення щебеневої суміші, розгортання та грейдерування.

Дані види робіт  здійснили колективи: КП «Старосинявський комунгосп» (керівник Ігор Дроздовський), працівники  філії «Старосинявський райавтодор»  дочірнього підприємства ВАТ «Державна акціонерна компанія» Автомобільні дороги України»  (керівник Микола Мартинюк).

Ремонт на даній ділянці дороги завершено спільними зусиллями. Під час воєнного стану ця справа є невід’ємною частиною підтримки місцевого бюджету, в той час як основне завдання – допомога військовим на фронті.  СФГ «Поділля» постійно тримає руку на пульсі щодо підтримки захисників України  та  дбає про благоустрій і покращення інфраструктури населених пунктів громади.

О.Ніколаєць,

начальник відділу містобудування, архітектури,