Фото без описуВідбулося офіційне представлення нового керівника комунального некомерційного закладу «Старосинявська багатопрофільна лікарня» Старосинявської селищної ради  перед колективом.

Зустріч відкрив  секретар селищної ради Олександр Пузирук, представивши колективу Валентина Вікторовича ДРОЗДОВСЬКОГО, призначеного  директором комунального некомерційного підприємства «Старосинявська багатопрофільна лікарня» із 01 жовтня 2024 року.

Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик ознайомив присутніх із розпорядженням секретаря селищної ради від 30 вересня 2024 року № 144/2024-р «Про призначення директора КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня» Валентина ДРОЗДОВСЬКОГО», побажав плідної  праці та успіхів у роботі.

Виступив перед колективом  директор закладу Валентин Дроздовський, подякував за довіру та націлив працівників закладу охорони здоров’я на відповідальну цілеспрямовану роботу з отримання жителями громади необхідних медичних послуг.

Секретар селищної ради Олександр Пузирук подякував колишньому головному лікареві КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня» Віталію Макогонському за багаторічну працю, передав Грамоту селищної ради та квіти.