Фото без описуДорогі  фармацевти Старосинявської громади! Щиро вітаю вас з професійним святом ‒ Днем фармацевтичного працівника, котрий  цього року в Україні  відзначають 21 вересня, за традицією його святкують у третю суботу вересня.

Щодня й щогодини піклуватися про здоров’я наших громадян – це і значить бути фармацевтом. І ті з вас, хто виробляє ліки, й ті, хто їх реалізовує, – всі ви виконуєте найважливіше соціальне завдання. Адже саме від результатів вашої роботи залежить, щоб хворий не лише міг отримати необхідні ліки, але й був упевнений у тому, що вони якісні й ефективні.

Прийміть у цей святковий день щиру подяку за вашу важливу працю, яка дарує людям здоров’я та повертає радість життя.

Зичу вам, дорогі друзі, наснаги в досягненні нових здобутків, подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя під мирним небом України! Нехай праця на благо людей приносить вам завжди тільки задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють  натхненню та новим звершенням!

З повагою,

Секретар селищної ради   Олександр  ПУЗИРУК