Фото без описуСьогодні відбулося офіційне вручення сучасного протипожежного обладнання працівникам комунальної установи «Старосинявська місцева пожежна охорона», котре передав секретар селищної ради Олександр Пузирук для роботи  підрозділів місцевої (добровільної) пожежної охорони  у селах Адампіль, Пилява, Заставці.

Згідно акту приймання-передачі майна, складеного Хмельницькою  обласною організацією Товариства Червоного Хреста України  та Старосинявською селищною радою, передано матеріальні цінності: каски пожежні «КП-10», вогнегасники порошкові ВП-6 (ОП-6), стенд пожежний зі щитом відкритого типу стаціонарний (з комплектацією багор/лом/лопата/сокира/відро),  краги А540 Ultra, лопати штикові покращені (Арма), гучномовці, протипожежні покривала, алюмінієві сирени аварійної сигналізації з рукояткою ручною зовнішньою сигналізацією, наліпки. Передано благодійної допомоги 123 одиниці  обладнання на загальну суму 226,2 тис. грн. Необхідну гуманітарну допомогу надано від Британського Червоного Хреста.

Олександр Миколайович при передачі обладнання  КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона» (керівник Володимир Дунець) побажав  працівникам-надзвичайникам успішних та мирних робочих буднів, надійного оберегу в оперативній роботі при виконанні завдань.

За матеріалами заходу