Фото без описуШановні жителі Старосинявської громади!  Долучайтеся до Всесвітнього дня осіннього прибирання 2024: разом зробимо нашу громаду чистішою!

До 20 вересня 2024 року на території нашої громади разом із 191 країною світу відбудеться щорічний захід благоустрою Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day" в Україні – Всеукраїнська акція «День прибирання».

Секретарем селищної ради Олександром Пузируком  видано розпорядження «Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених  пунктів Старосинявської  селищної ради» № 218/2024-р від 17.09.2024 р.

Старостам старостинських округів селищної  ради та керівникам підприємств, установ та організацій інших форм власності, рекомендуємо долучитись до Всеукраїнської акції «День прибирання», оголошеної 20 вересня 2024 року.

Комунальному підприємству  “Старосинявський  комунгосп” (директор - Ігор ДРОЗДОВСЬКИЙ)  в період проведення місячника забезпечити вивіз сміття на полігон твердих побутових відходів.

Закликаємо всі організації, установи та мешканців нашої громади долучитися до акції та підтримати чистоту довкілля.

Долучайтеся до підтримки екології! Зробимо наш світ чистішим разом!

Відділ містобудування, архітектури,
комунального майна, житлово-комунального