Фото без описуЗ початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 19 тисяч громадян.

За 8 місяців 2024 року:

• - 8,1 тисяч осіб працевлаштовано;
  • - 956 громадян проходили професійне навчання;
  • - 940 людей отримали ваучер на навчання;
  • - 1,9 тисяч громадян було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру;
  • - 328 заявників отримали позитивне рішення щодо надання  мікрогрантів для започаткування або розвитку власної справи, а 46 – щодо надання грантів за програмою Грант для ветеранів та їх подружжя;
  • - завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 49,3% вакансій було укомплектовано.

«Популярними залишаються професії у сферах: торгівлі та послуг, транспорту, сільському господарстві, переробній промисловості. 50% вакансій припадають на робітничі професії», - розповідає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Віталій Бандирський.

Станом на 1 вересня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,1 тисяч осіб, в тому числі 213 учасників бойових дій, 735 внутрішньо переміщених громадян. В базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалося 3932 вакансій.

Про ситуацію на ринку праці та діяльність Хмельницької обласної служби зайнятості ви завжди можете дізнатися з наших офіційних джерел:  на сайті https://khm.dcz.gov.ua/ та у соціальних мережах:

Телефон «гарячої лінії» 0800 600 518.

Відділ організаційно-інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості, пров. Шевченка, 10,  м.Хмельницький, Україна, 29000, (093)027-05-11, khm-ocz@kmocz.gov.ua.