Фото без описуНа території КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня» розпочато роботи з ремонту водогону.

Як повідомив  керівник КП «Старосинявський центральний водоканал №1» Валентин Матіяш, депутат селищної ради, колектив наразі працює над виконанням поточного ремонту водогону лікарні: «Ми зосереджуємо максимум зусиль над вирішення питання, яке турбувало працівників багатопрофільної лікарні кілька років  тому. На сесії селищної ради депутати підтримали виділення коштів на проведення ремонту водогону, секретар селищної ради Олександр Миколайович Пузирук надає всебічне сприяння виконанню робіт і наш колектив реалізовує цю справу.»

Відповідно до  рішення  сорок сьомої сесії восьмого скликання від   27.02.2024 року  №24-47/2024 "Про селищний  бюджет Старосинявської  селищної територіальної громади  на 2024 рік" були предбачені кошти на  фінансування Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старосинявська багатопрофільна  лікарня " Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області на 2024-2026 роки  на 2024 рік  в сумі 600,0 тис. грн. на придбання матеріалів та  поточний ремонт водогону Комунального некомерційного підприємства «Старосинявська багатопрофільна лікарня».

Роботи тривають.

За матеріалами КП «Старосинявський ЦВ №1»