Фото без описуТОВ «Новосинявський щебеневий завод» розпочав важливий проєкт з будівництва дороги довжиною близько 7 км, що з’єднує села Нова Синявка та Куманівці. Ця дорога стане найкоротшим шляхом, що зв’язує Стару Синяву з містом Хмільник, сприяючи економічному розвитку Хмільницької та Старосинявської громад.

Згідно з планом робіт, дорога була спланована за допомогою грейдера, покрита щебенем та вкаткована катком, що забезпечило високу якість покриття. Місцеві старожили зазначають, що такі масштабні роботи з облаштування доріг не проводились у цьому регіоні вже понад 40 років. Нова дорога значно полегшить пересування мешканців, підвищить доступність важливих об’єктів, а також сприятиме розвитку бізнесу та залученню інвестицій у регіон.

Директор ТОВ «Новосинявський щебеневий завод» Олександр Мельник підкреслив важливість цього інфраструктурного проєкту: «Ця дорога — не просто транспортна артерія. Вона символізує новий етап економічного розвитку, який об’єднує наші громади та відкриває нові можливості для співпраці та росту».

Таким чином, будівництво цієї дороги є значущою подією для місцевої громади та всієї Хмельницької області, забезпечуючи основу для подальшого розвитку регіону та покращення якості життя його мешканців.

О.Ніколаєць,

начальник відділу містобудування, архітектури,