Фото без описуЦього літа у співпраці селищної ради  із  ТОВ «Енселко Агро», попри важкий час воєнного стану в країні,  вдалося спільними  справами навести благоустрій біля території Пилявківського фельдшерського пункту.

Протягом трьох днів працювали над встановленням паркану. ТОВ «Енселко  Агро» профінансували придбання матеріалів в сумі 14 тис. грн., за що щира вдячність менеджеру агротовариства Вадиму Муравському за розуміння проблем та підтримку.

Прилегла територія  потребувала належного благоустрою вже давно. Тому спільну справу взялися  виконувати староста Віра Котик, місцевий фермер Повх Микола Володимирович, котрий постійно підтримує вирішення питань благоустрою у Пилявківському старостинському окрузі і цього разу активно долучився  - оплатив роботи, та місцеві жителі, котрі виконували роботи із будівництва, - Павлушко Сергій Степанович та Панчук Віктор Федорович.

Наразі  паркан встановлено, наведено благоустрій.

Спільні справи  не лише об’єднують зусилля, а й є гарним прикладом поваги і підтримки місцевого населення, якому доводиться  жити у військовий час...

За матеріалами Пилявківського старостинського округу