Фото без описуПід таким гаслом пройшла освітянська зустріч педагогічних працівників на базі Новосинявського ліцею.

У серпневій (не) конференції взяли участь: секретар селищної ради Олександр ПУЗИРУК, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр ПОПИК, голова профспілкової організації педагогічних працівників Валентина НІКОЛАЄЦЬ, директор КУ «ЦПРПП» Лариса ДАЦЮК, директор Інклюзивно-ресурсного центру Юрій ЧЕШНЬОВСЬКИЙ та педагогічні працівники Старосинявської громади.

Вперше зустріч була проведена у форматі EdCampy.

Освітяни заслухали статистичний звіт в.о.начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради Наталії СИВОПЛЯС, у форматі панельної дискусії провели обговорення проблемних питань освітянської сфери, а саме:

1) Модернізація закладів освіти: досвід і уроки для педагогів;

2) Час інновацій: розвиток професійної компетентності педагога в системі неперервної освіти;

3) Обдарована молодь – майбутнє України: забезпечення пріоритетної системи пошуку, підтримки обдарованих дітей як важливого чинника особистості;

4) Світ без меж: реалізація державної політики щодо забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами;

5) Безпечне освітнє середовище: відверта розмова про дітей в умовах війни та їхні потреби;

6) Сильна громада – сильна держава: формування сучасного громадянина.

Працюючи в групах, активні учасники створили міні-проєкти, у яких визначили власне бачення шляхів реалізації векторів розвитку освіти громади у новому навчальному році.

По завершенню  освітянського заходу кожний учасник отримав сертифікат.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити, працювати та навчати!!!

Ми - вільні, ми-сильні, ми -незалежні! Ми-вистоїмо, ми-переможемо! Стартуємо у новий 2024/2025 навчальний рік. Все буде Україна!

За матеріалами відділу освіти