Фото без описуСпортивні змагання з різних видів спорту згуртували молодь громади за цікавими та енергійними патріотичними заняттями.

З нагоди  Дня Державного Прапора та Дня Незалежності  Старосинявською дитячо-юнацькою спортивною школою (директор Любов Пікульська) організовано спортивну естафету змагань з різних видів спорту (футбол, тренери БашаВ.В., Тимощук Я. Л.;  легка атлетика - тренер Ярошенко І. Ю.; волейбол - тренер Хоменко О. А.

Команди  в наполегливій спортивній боротьбі демонстрували свої уміння та навики в різних напрямках спорту.

Спортивні команди отримали нагороди – грамоти відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету. В.о. начальника відділу освіти Наталія Сивопляс привітала спортсменів та учасників змагань зі святом, побажала успіхів, спортивних перемог та досягнень  під мирним небом України та нагородила  учасників змагань  грамотами.

У святковій ході та велопробізі взяли участь тренери- викладачі Старосинявської ДЮСШ, учні, вчителі Старосинявського ліцею імені Олександра Романенка та жителі селища. Цей спортивний захід додав енергії та емоцій  у день свята, кожен спортсмен висловлював побажання якнайшвидшої перемоги Україні та МИРУ!

За матеріалами Старосинявської ДЮСШ