Фото без описуТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРВЕСТ ПЛЮС" інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

1. Інформація про суб'єкта господарювання.

Україна, 04210, місто Київ, пр.Івасюка Володимира, будинок 28, квартира 109

(місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса),

контактний номер телефону)

1. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи.

Планована діяльність, її характеристика.

ТОВ «ЮРВЕСТ ПЛЮС» планує реалізацію проєкту «Нове будівництво комплексу для виробництва біоетанолу потужністю 120 м3/добу за адресою: Хмельницька область, Хмельницький р-н, смт. Стара Синява (на земельній ділянці з кадастровим номером 6824482000:06:021:0017». На проектованому об'єкті передбачається: здійснювати виробництво біоетанолу з зерна кукурудзи. До комплексу споруд входитимуть: цех біоетанолу (у тому числі: відділення приймання зерна, відділення переробки зерна та приготування замісу, дріжджо- бродильне відділення, відділення дистиляції та зневоднення, відділення сушки барди, склад готової продукції), автомобільна наливна естакада, склад DDGS, адміністративно-побутовий корпус з укриттям, автовагові, котельня, автомайстерня, модульна АЗС, станція пож. гасіння, склад олії, станція водозабору, ЛОС, ДЕС, склад СО2 та ін. Технологія виробництва біоетанолу включатиме наступні етапи: підготовка сировини; екстракція цукру або гідроліз (оцукрювання) сировини; ферментація (зброджування) оцукреної маси; дистиляція (перегонка) браги; очищення (ректифікація) спирту; зберігання отриманого біоетанолу та переробка барди (залишки сировини) шляхом випаровування та сушки у кормовий продукт для худоби DDGS. Основним продуктом виробництва є біоетанол, побічним продуктом виробництва є кормовий продукт для худоби DDGS та олія кукурудзяна (РСО) та ін. Планована діяльність відноситься до другої категорії видів планованої діяльності та об'єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і підлягають оцінці впливу на довкілля згідно ст.3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля: ст. 3, ч. 3, абз. 1: глибоке буріння, у тому числі геотермальне буріння, буріння з метою зберігання радіоактивних відходів, буріння з метою водопостачання (крім буріння з метою вивчення стійкості ґрунтів); ч. 3 п. 4 абз. 2 «поверхневе та підземне зберігання викопного палива чи продуктів 'їх переробки на площі 500 квадратних метрів і більше або об'ємом (для рідких або газоподібних) 15 кубічних метрів і більше», ст.3, ч.3, абз. 7 «установки, в яких хімічні і біологічні процеси використовуються для виробництва білкових кормових добавок, ферментів та інших білкових речовин»; ст.3, ч.3 абз. 7 «зберігання хімічних продуктів (базисні і витратні склади, сховища, бази), ст. 3, ч. 3, абз. 10, пп.1 «інфраструктурі проекти: облаштування індустріальних парків», ст.3, ч.3, п.11 абз.10 «видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду;», ст. 3. ч. 3. п. 8 абз. 1 «Виробництво продуктів харчування шляхом обробки та переробки сировини рослинного походження продуктивністю виходу готової продукції понад 300 тонн на добу» (середній показник за квартал).

Технічна альтернатива 1.

Даною технічною альтернативою передбачається будівництво біоетанольного заводу для виробництва біоетанолу з зерна кукурудзи. Виробництво біоетанолу (ДСТУ 7166:2010) передбачено із крохмаловмісної та цукровмісної сировини. Основною сировиною для виробництва біоетанолу є зерно кукурудзи. Для перероблення залишків сировини використовується сушарка, а кінцевим продуктом переробки є DDGS та олія кукурудзяна (РСО) та ін.

Технічна альтернатива 2.

Для виробництва біоетанолу з зерна кукурудзи, передбачається будівництво біоетанольного заводу. Виробництво біоетанолу (ДСТУ 7166:2010) передбачено із крохмаловмісної та цукровмісної сировини. Основною сировиною для виробництва біоетанолу є зерно кукурудзи. У якості технічної альтернативи для переробки залишків сировини з виробництва біоетанолу можливе встановлення біогазового комплексу .

1. Місце провадження планованої діяльності, територіальні альтернативи.

Хмельницька обл. Хмельницький р-н Стара Синява

3.1 Територіальні громади, які можуть зазнати впливу планованої діяльності.

Старосинявська територіальна громада

1. Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до

Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації , 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи. 70, 42814282@mail.qov.ua, (0382) 61 85 08; (0382) 61 85 07, Начальник відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки - Олех Марина Сергіївна

(найменування уповноваженого органу, поштова адреса, електронна адреса, номер телефону та контактна особа)