Фото без описуЗахищаючи Батьківщину від ворога, загинув на фронті  наш земляк із  села Пасічна  Олександр Миколайович Загороднюк на  Сумському напрямку. Страшна звістка  сколихнула нашу громаду…

Олександр Загороднюк народився 11 січня 1985 року в м. Костопіль, Рівненської області. Згодом родина Загороднюків переїхала до села Пасічна, Старосинявського району, Хмельницької області, де й власне пройшло дитинство та юність військовослужбовця.

У 2002 році закінчив Пасічнянський  НВК «Пасічнянська ЗОШ I-III ступенів, агротехнологічний ліцей» (тепер Пасічнянський ліцей ім.І.Русого).

З 2002 по 2003 р.р. – проходив строкову службу в м.Севастополь, у Криму, був командиром танкового відділення.

Після строкової служби все своє життя трудився у  сільському господарстві – 18 років працював у ДП ДГ «Пасічна».

13 травня 2024 року  призваний на військову службу  по мобілізації 10-им відділом Хмельницького районного центру комплектування  та соціальної підтримки (смт Стара Синява). Проходив військову підготовку у м.Рівне, м.Чернівці та був направлений у с.Дружківка, Краматорського району, Донецької області. На фронті служив молодшим сержантом військової частини.

Вірний військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обовязок,  загинув Олександр Загороднюк 30 липня 2024 року  в районі населеного пункту Климентове, Охтрирського району, Сумської області під час  виконання завдання в дорозі.

Старосинявська територіальна громада висловлює щирі співчуття  матері Тамарі Стахівні Загороднюк, сестрі Катерині Миколаївні Шевчук, братові Миколі Миколайовичу Загороднюку,  дітям: доньці Анастасії, синові Івану, синові Олександру, дружині Людмилі Василівні Загороднюк та  усій  родині Героя, рідним і близьким.

Низько схиляємо голови у журбі разом з рідними та знайомими. Нехай земля буде пухом.    ... Низький уклін нашому Герою. Родині сил витримати цей невимовний біль.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої вічно живуть у наших серцях!