Фото без описуВідбулося  засідання координаційної ради Старосинявського  відокремленого підрозділу Хмельницької обласної  ГО «Всеукраїнської громадської  організації  "Об'єднання матерів  і дружин Захисників України", яке провела голова підрозділу громадської організації  Галина Ковалевська.

Під час засідання родини загиблих обговорили ряд актуальних злободенних питань із представниками структурних підрозділів Старосинявської селищної ради.

Проаналізовано роботу  з організації діяльності місцевого осередку ВГО "Об'єднання матерів і дружин Захисників України", про що інформувала голова відокремленого підрозділу  Галина Ковалевська.

Виступили:

- керівниця відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнської громадської  організації  "Об'єднання матерів  і дружин Захисників України" в Хмельницькій області Світлана Пулим, яка розповіла про шляхи співпраці із зарубіжною спільнотою (Швейцарія), спрямовані на підтримку родин українських військових;

-заступник селищного голови Надія Вікарська, котра зупинилася детальніше на формуванні селищного бюджету на наступний рік, повідомила, що селищна рада планує залишити усі ті ж самі за розміри  видів допомог родинам загиблих;

-фахівець відділу «Ветеранський простір» Старосинявського територіального центру соціального обслуговування Світлана Благодир, яка повідомила про допомогу різних напрямків родинам загиблих, безвісти  зниклих та  тим, чиї рідні в полоні;

Наразі селищна рада надає такі види допомог: допомога на лікування військовослужбовців, які беруть участь чи брали участь у боях під час широкомасштабного вторгнення рф в Україну –  10 тис. грн.;  на поховання загиблих військовослужбовців, котрі загинули під  час  широкомасштабного вторгнення рф в  Україну – 30 тис. грн.;  розмір допомоги  на придбання та встановлення пам’ятника загиблим -  50 тис. грн.;  одноразова матеріальна допомога членам сімей військовослужбовців, які, виконуючи військовий обов’язок під час широкомасштабного вторгнення рф в Україну отримали статус полонених  або зниклих безвісти, - 10 тис. грн.;  одноразова матеріальна допомога  для забезпечення дровами одному із членів сім’ї загиблого військовослужбовця – 5 тис. грн.

Щодо планування роботи, то членами Об'єднання були внесені конкретні пропозиції на поточний план та на перспективу діяльності. Наступне засідання Об'єднання  планується  30 серпня 2024 року, в останню п'ятницю серпня після спільної Молитви.

За матеріалами
Старосинявського  відокремленого підрозділу

Хмельницької обласної  ГО

«Всеукраїнської громадської  організації