Фото без описуСьогодні, 28 липня 2024 року, виповнюється друга річниця пам’яті, як віддав своє життя під час проходження військової служби наш земляк Олександр Миколайович Юрков. Військовослужбовцю йшов  23-ий рік...

Олександр Юрков народився  17 серпня 1999 року в селі  Бабине, Старосинявського району, Хмельницької області, де пройшло його дитинство.

Олександр закінчив Бабинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.  Після школи навчався у Хмельницькому вищому професійному училищі №4. Проходив військову службу у Збройних Силах України.

Служив старшим солдатом, навідником першого мінометного взводу мінометної батареї військової частини.  28 липня 2022 року помер у військовій частині.

Олександра Юркова посмертно нагороджено нагрудним знаком та Дипломом «Почесний громадянин Старосинявської громади», які вручено родині  військовослужбовця.

У військовослужбовця залишилися: мати Катерина Володимирівна Юркова, сестра Іванка.

Низько схиляємо голови у журбі разом з рідними та знайомими. Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої вічно живуть у наших серцях!