Фото без описуПрацівниками відділу «Ветеранський простір» Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює щиру подяку усім, хто підтримав акцію допомоги  пораненим бійцям ЗСУ зі збору необхідної допомоги для лікування та реабілітації військовослужбовців у шпиталях.

Дякуємо за допомогу: депутатці селищної ради Тетяні Романенко, фахівцеві відділу «Ветеранський простір» Світлані Благодир та працівникам територіального центру соціального обслуговування. Зібрані речі було передано ветеранському хабу Хмельницької районної військової адміністрації для передачі у шпиталі.

Додатково повідомляємо, що всі жителі громади, хто вважає своїм обов’язком підтримати військовослужбовців, можуть звернутися до відділу «Ветеранський простір» Старосинявського територіального центру соціального обслуговування громадян (надання соціальних послуг) для надання допомоги  військовослужбовцям ЗСУ, які зараз проходять лікування та реабілітацію в шпиталях.

Наразі  необхідно:

• 1.Вологі серветки
  • 2.Зубні пасти
  • 3.Зубні щітки
  • 4.Мило з дозатором
  • 5.Водичка
  • 6.Сухі рушники або сухі серветки
  • 7.Пінка для гоління
  • 8.Чай
  • 9.Кава
  • 10.Печиво

Дані речі можна передати фахівцям  відділу «Ветеранський простір», селище Стара Синява, вул. Івана Франка, 7.

Відділ  «Ветеранський простір»