Фото без опису20 липня відбулося  храмове свято села Адампіль. Уже  стало доброю традицією запрошувати на свято  Старокостянтинівський народний самодіяльний хор «Доброслав», котрий відомий як переможець обласнихвсеукраїнських та міжнародних конкурсів хорових колективів (керівник Генадій Зелінський).

У день релігійного свята Пророка Іллі в селі Адампіль відбувся благодійний концерт, котрий зібрав чимало люду. Кожен прийшов зі щирими бажаннями МИРУ, добра і Перемоги УКРАЇНІ!  Учасники донатили на підтримку військових земляків та мали змогу слухати гарних українських пісень.

Щиро дякуємо усім людям, які прийшли на благодійний концерт, а також керівникам ТОВ "ЕЛЕВАТОР БУДІНВЕСТ"  -  Захаренку С.І. та ТОВ АП НВП "ВІЗИТ" Здітовецькому К.І., а також місцевим підприємцям - Левчук Н.В., Вітвіцькій Л.Л., Гук Ф.Л., Знаємській Н.В., Красильнюку О.М., Красноступу В.О. за допомогу в організації свята.

Зібрано 19000 грн. та передано у волонтерський центр "Калина", які будуть передані на підтримку ЗСУ.

Бажаємо усім міцного здоров'я та швидкої справедливої Перемоги.

За матеріалами заходу