Фото без описуШановні працівники бухгалтерських служб Старосинявської громадиЩиро вітаю вас із професійним святом! День бухгалтера та аудитора українська громадськість відзначає згідно Указу Президента України від 18 червня 2004 року № 662/2004 16 липня.

Бухгалтер – не просто професія, це справжнє покликання, яке дозволяє розвивати економіку держави у правильному руслі. Завдяки цим відповідальним працівникам злагоджено функціонують наші установи, підприємства й організації, а їх трудові колективи отримують у встановлений термін заробітну плату.

Шановні працівники бухгалтерських служб, дякую вам за внесок у впорядковане і гармонійне життя нашої громади! Бажаю терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів, успішного втілення планів у життя. Мирного неба, особистого щастя, душевної гармонії і міцного здоров’я!

З повагою,

секретар селищної ради   Олександр ПУЗИРУК