Фото без описуСьогодні, 09 липня 2024 року, минає річниця світлої пам’яті, як в боях за Україну героїчно загинув  09 липня 2023 року Бондар Олег Анатолійович в Новоселівському районі, Луганської області.

Бондар Олег Анатолійович народився 31.08.1990р. у с.Олексіївка, Старосинявського району, Хмельницької області.

Закінчив Пилявську ЗОШ І-ІІ ступенів. Після школи  навчався у коледжі ПДАТУ. (Відокремлений структурний підрозділ «Кам'янець-Подільський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»).

У червні 2022 році був призваний на службу в ЗСУ до 25-ої аеромобільної бригади та служив на Луганському,Донецькому та Харківському напрямках.

У 2023 році нагороджений відзнакою Президента України «За оборону цілесності України».

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув  09.07.2023р. під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини,  на території Луганської області. Смерть пов’язана з виконанням бойових завдань та обов’язків військової служби.

Посмертно нагороджений орденом  третього ступеня «За мужність», а також у вересні 2023 року Олегу Бондару присвоєно посмертно «Почесний громадянин Хмельницької територіальної громади».

У військовослужбовця залишилися: мати  Світлана Миколаївна, батько  Анатолій  Володимирович, брат Богдан Анатолійович, дружина Оксана, двоє малолітніх синів Ілля  і Давид Бондарі. 

Вічна пам'ять  захиснику  України!  Герої не вмирають!