Фото без описуВчора до Старосинявської громади  завітала заступник  голови Хмельницької районної державної адміністрації Заряна Попадіна із приємною місією – вручення  високих державних нагород – почесні звання «Мати – героїня» жінкам, котрі вручила спільно із заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надією Вікарською.

Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Присвоїти звання «Мати – героїня»:

•  ГУМЕНЮК Олені Сергіївні, матері п’яти дітей, с.Заставці;
  •  МАЗУРЕНОК Світлані Михайлівні,  матері п’яти  дітей, с.Паньківці;
  •  ФЕСЮК Олені Миколаївні, матері п’яти  дітей, с.Пишки.

«Це не просто нагорода – це визнання неоціненної ролі матері у суспільстві, їх безмежної любові, самовідданості та неймовірної сили духу. Ви – справжні героїні, адже подарували життя новому поколінню, виховали гідних синів та доньок, які стануть опорою та рушійною силою нашої держави. Ваші діти – майбутнє України! Саме їм будувати мирну та процвітаючу країну. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, благополуччя, родинного затишку та безмежної любові від своїх дітей. Доземний вам уклін вам!», – зазначила під час вручення  Заряна Попадіна.

За матеріалами зустрічі