Фото без описуПропонуємо безкоштовний переїзд чи перевезення речей УБД та ВПО. Для оформлення заявки на допомогу достатньо заповнити форму на сайті компанії.

Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Ми не беремо ніяких коштів з ветеранів та переселенців.

Пропонуємо програму безкоштовного переїзду.

Цей проект дасть змогу людям, які були змушені залишити домівку внаслідок російської агресії, безкоштовно скористатись послугою вантажного таксі й перевезти цінні речі, або переїхати в безпечне місце.

Компанія «Грузар» працює в Україні з 2012 року. Ми допомагаємо з 2024 року громадянам, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Активно співпрацюємо з громадськими організаціями та ЗСУ. Інформацію про безкоштовну допомогу вже поширили більше 400 територіальних громад та громадських організацій. 

У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей. Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету на сайті та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

Упродовж двох місяців ми зобов'язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету по посиланню:
https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім'ям.

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки:  +380 93 990 18 91,
Пн-Пт (10.00-18.00).

Все буде Україна!
Руденко Михайло, 
менеджер соціальних проектів Грузар