Фото без описуУ Свято-Покровському храмі відбулося  засідання координаційної ради Старосинявського  відокремленого підрозділу Хмельницької обласної  ГО «Всеукраїнської громадської  організації  "Об'єднання матерів  і дружин Захисників України", яке провела голова підрозділу громадської організації  Галина Ковалевська.

Під час засідання родини загиблих обговорили ряд актуальних злободенних питань із представниками різних служб, що діють на території громади, керівників структурних підрозділів Старосинявської селищної ради.

Розглядалася робота  з організації діяльності місцевого осередку ВГО "Об'єднання матерів і дружин Захисників України", упорядкування установчих документів та  наступного планування роботи.

На зустріч були запрошені: секретар селищної ради Олександр Пузирук, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик,  Юлія Воробієвська, психологиня відділу підтримки ветеранів війни та членів їх сімей Хмельницької районної державної адміністрації.

Виступив священик Андрій Макаровський, розповів про співпрацю із громадським об’єднанням та спільні плани щодо наступних кроків діяльності.

Секретар селищної ради Олександр Пузирук детально зупинився на різних видах допомог із селищного бюджету родинам військовослужбовців: допомога на лікування військовослужбовців, які беруть участь чи брали участь у боях під час широкомасштабного вторгнення рф в Україну –  10 тис. грн.;  на поховання загиблих військовослужбовців, котрі загинули під  час  широкомасштабного вторгнення рф в  Україну – 30 тис. грн.;  розмір допомоги  на придбання та встановлення пам’ятника загиблим -  50 тис. грн.;  одноразова матеріальна допомога членам сімей військовослужбовців, які, виконуючи військовий обов’язок під час широкомасштабного вторгнення рф в Україну отримали статус полонених  або зниклих безвісти, - 10 тис. грн.;  одноразова матеріальна допомога  для забезпечення дровами одному із членів сім’ї загиблого військовослужбовця – 5 тис. грн.

Також Олександр Миколайович відмітив, що на сьогодні на території громади створено Благодійний фонд для допомоги військовим ЗСУ, підтримки переселенців, котрий  планує свою діяльність щодо забезпечення  військових на фронті засобами захисту  (закупівля дронів, необхідних речей та деталей  комплектування та ін.);  надання необхідної підтримки ВПО.

Голова первинного осередку Всеукраїнської громадської організації
"Об'єднання матерів і дружин Захисників України"
Галина Ковалевська передала спільну від себе та секретаря ради Олександра Пузирука Подяку селищної ради за підтримку громадської організації та надання допомоги священику Свято-Покровського храму ПЦУ Андрію Олеговичу Макаровському.

Щодо планування роботи, то членами Об'єднання були внесені конкретні пропозиції на поточний план та на перспективу діяльності. Наступне засідання Об'єднання відбудеться 26 липня 2024 року, в останню п'ятницю липня після спільної Молитви.

За матеріалами
Старосинявського  відокремленого підрозділу

Хмельницької обласної  ГО

«Всеукраїнської громадської  організації