Фото без описуСьогодні виповнюється річниця пам’яті, як  у боях за Україну загинув наш земляк із Залісся Олександр Вікторович Зозуля.

Військовослужбовець 02 липня 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України, в районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка, Сєвєродонецького району, Луганської області зник безвісти.

26 серпня 2023 року на підставі постанови про встановлення тіла (ідентифікації) вважається загиблим.

Олександр ЗОЗУЛЯ  народився  12 квітня 1996 року в с.Лажева, Старокостянтинівського району, Хмельницької області.

Згодом родина переїхала до с.Залісся, Старосинявського району, де  пройшло дитинство Олександра, закінчив Заліссянську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи навчався у Хмільницькому аграрному центрі профтехосвіти, здобув професію будівельника «Муляр, штукатур, плиточник».

Життєві обставини змушували заробляти на життя  нелегкою працею, тому працював на будівництві за кордоном – у Польщі, столиці України – Києві, трудився різноробочим у АП НВП «Візит», с.Адампіль.

Неодружений, проживав із сім’єю – батьки та молодша сестричка.

Із  10 жовтня  2022 року  був призваний на військову службу  по мобілізації до Збройних Сил України 10-им відділом  Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На фронті служив солдатом, стрільцем-снайпером 1-го відділення 1-го взводу снайперів роти снайперів  військової частини.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув  солдат Олександр ЗОЗУЛЯ біля населеного пункту Білогорівка, Сєвєродонецького району, Луганської області.  Загибель пов’язана з виконанням  обов’язків військової служби.

У військовослужбовця залишилися: мати Зозуля Галина Іванівна, батько Віктор Петрович, сестра Карпушина Наталія Вікторівна.

Героя Олександра Зозулю посмертно вшановано та нагороджено: 8 травня 2024 року в День пам'яті і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років у Заліссянській гімназії відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки воїну на фасаді приміщення навчального закладу в пам'ять про випускника школи; 28 червня 2024 року  родині вручено нагрудний знак, посвідчення та диплом «Почесний громадянин Старосинявської громади» (посмертно).

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої вічно живуть у наших серцях!