Фото без описуУ співпраці Старосинявської селищної ради із ТОВ «Елеватор Буд Інвест» на сьогодні прогрейдеровано критичні ділянки доріг.

За ініціативою секретаря селищної ради Олександра Пузирука та депутатів селищної ради щодо активної співпраці ТОВ «Елеватор Буд Інвест» (АdamPolSoya) із селищною радою підприємством надано сучасну техніку – грейдер для проведення робіт на критичних ділянках вуличних доріг. Таким чином проведено грейдерування під’їзної дороги до заповідника місцевого значення «Христосівський» та біля греблі, під’їзд до пляжу. Поки дозволяє ясна погода - проведено  грейдерування до місцевого сміттєзвалища.

Старосинявська селищна рада висловлює подяку директору підприємства Сергію Івановичу Захаренку, члену виконавчого комітету, за чітку співпрацю та розуміння, підтримку жителів громади. Селищна рада  надалі буде продовжувати ямковий ремонт критичних ділянок доріг, враховуючи умови воєнного стану.

Олег Ніколаєць,

начальник відділу містобудування, архітектури,