Фото без описуСьогодні на центральній площі селища біля Стели пам’яті Героям відбулася поминальна служба із вшанування світлої пам’яті наших земляків - військових Героїв, які загинули в російсько-українській війні.

Священики Старосинявського благочиння православної церкви України із Благочинним Старосинявської громади о.Михайлом Самуляком, настоятелем храму Святого Пророка Іллі в с.Адампіль, провели поминальну службу за загиблими у війні нашими земляками, захисниками України, та силою української молитви усі разом просили захисту Господнього всім військовим, котрі захищають зараз Україну на фронті.

Участь у спільній молитві взяли родини загиблих Героїв, жителі громади, працівники селищної ради, секретар ради Олександр Пузирук, начальник 10-го відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Горбатюк, представники установ та організацій, котрі діють на території громади.

Секретар ради Олександр Пузирук та начальник 10-го відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Горбатюк вручили нагрудний знак та диплом «Почесного громадянина Старосинявської громади» (посмертно) родинам загиблих Героїв-військовослужбовців.

Відповідно до Рішення 52 чергової сесії 8 скликання Старосинявської селищної ради № 9-52/2024 від 26.04.2024 року «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Старосинявської громади» посмертно

ВРУЧАЄТЬСЯ ДИПЛОМ, ПОСВІДЧЕННЯ ТА НАГРУДНИЙ ЗНАК:

1. ЛІЩУКУ Ігорю Анатолійовичу;
  24. ЯРОШУ Миколі Сергійовичу;
  25. СИНКОВИЧУ Василю Васильовичу;
  26. ТЕЛЕНДІЮ Віктору Тимофійовичу;
  27. МАРТИНЮКУ Петру Володимировичу.
  28. КАРПЕНКУ В’ячеславу Миколайовичу

​​​​​​​​​​​​​​Загиблим – вічна шана і світла пам'ять! Мирного неба і міцного здоров’я всім живим!

Після пам’ятного заходу секретар селищної ради Олександр Пузирук, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик зустрілися із матерями, дружинами Героїв, родинами безвісти зниклих, під час предметної розмови надали конструктивні роз’яснення щодо різних видів допомог родинам загиблих військовослужбовців та безвісти зниклих. Про це розповімо детальніше.

За матеріалами заходу.