Фото без описуСьогодні секретар селищної ради Олександр Пузирук спільно із депутатами селищної ради: Андрієм Сопруком, головою постійної комісії з планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Старосинявської селищної ради, Валентином Дроздовським  передали ключі від нового сміттєвоза директору комунального підприємства «Старосинявський комунгосп»  Ігорю Дроздовському.

Відповідно до рішення сесії Старосинявської селищної ради від 27.05.2024 року №13-54/2024 «Про внесення змін до селищного бюджету Старосинявської селищної територіальної громади на 2024 рік» депутати селищної ради підтримали виділення коштів із селищного бюджету на фінансування Програма розвитку КП «Старосинявський комунгосп» та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2021 – 2025 роки – 1 300 000,00 гривень (надання дотації для КП «Старосинявський комунгосп» для виконання договірних зобов'язань передбачених договором фінансового лізингу та договором купівлі - продажу спеціалізованої техніки).

Також, згідно рішення сесії Старосинявської селищної ради  від 17.06.2024 року  №9-56/2024 «Про внесення змін до селищного бюджету Старосинявської селищної територіальної громади  на 2024 рік» були виділені кошти на фінансування Програма розвитку КП «Старосинявський комунгосп» та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2021 – 2025 роки  – 312 000,00 гривень (надання дотації для КП «Старосинявський комунгосп» для виконання договірних зобов'язань передбачених договором фінансового лізингу та договором купівлі - продажу спеціалізованої техніки).

Комунальним підприємством «Старосинявський комунгосп» Старосинявської селищної ради  заключено договір щодо придбання  комунальної техніки на умовах  фінансового лізингу, а саме: сміттєвоза  з боковим завантаженням СБМ-401/2JAK N120 - одна одиниця терміном на три роки, із сплатою чергових лізингових платежів періодичністю один раз в місяць, з попереднього оплатою 30% від вартості техніки та оплатою комісії за організацію лізингової операції  в розмірі 2,5% від вартості предмету лізингу протягом 3-ох місяців рівними частинами. Вартість сміттєвоза становить: близько 3 371 720 грн.

Наразі сучасна нова техніка готова розпочати регулярне обслуговування населення громади щодо вивезення твердих побутових відходів.

За матеріалами управління фінансів
та КП «Старосинявський комунгосп»