Фото без описуСьогодні у селищній раді відбулася розширена робоча нарада із посадовими особами місцевого самоврядування, які працюють у населених пунктах громади.

Участь в нараді взяли: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Вікарська, начальник відділу забезпечення діяльності ради, голови, секретаря та старост апарату Старосинявської селищної ради  Марія Омельчак, спеціалісти ІІ категорії відділу забезпечення діяльності ради, голови, секретаря та старост апарату селищної ради та діловоди.

Олександр Попик, перший заступник селищного голови, подякував діловодам селищної ради за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та у зв’язку із закінченням трудової діяльності та вручив Подяки селищної ради діловодам, котрі  досягнули пенсійного віку, Любові Сергіївні Ковтун, Катерині Андріївні Гуриній, Сивопляс Ганні Петрівні, Козлик Людмилі Мефодіївні.

У ході розширеної робочої наради обговорили питання організації роботи в офісах старост, належного ведення  документації погосподарського обліку, видачі довідок та намітили плани роботи на наступний період роботи.

За матеріалами наради.