Фото без описуТрадиційно, у червні, в закладах освіти Старосинявської громади відбуваються випуски. У цей незабутній день юнаки і дівчата назавжди прощаються зі школою, учителі – зі своїми вихованцями.

Благословляють дітей на самостійну стежину життя схвильовані батьки.

114 здобувачів освіти Старосинявської громади цьогоріч отримають свій перший у житті документ – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти, 156 випускників після 9 класу – свідоцтво про здобуття  базової середньої освіти.

Вже третій рік поспіль випуски в школах нашої громади проходять в умовах війни, однак для випускників цей день залишається хвилюючим та емоційним, вкарбується в пам’ять на все життя.

Випускний вечір 15 червня зібрав на площі біля Старосинявського ліцею багато люду: випускників прийшли вітати керівництво селищної ради, вчителі, батьки, рідні, друзі, знайомі…

Старосинявський ліцей ім.О.Романенка  Старосинявської селищної ради проводжав у широкий світ  випускників-одинадцятикласників.

Про кожного з них можна сказати гарні й теплі слова, адже досягли успіхів у навчанні, спорті, мистецтві, творчості, були дослідниками Малої Академії наук, брали участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), інших заходах. Неодноразово захищали честь ліцею  та Старосинявської громади на конкурсах, олімпіадах, змаганнях, оглядах художньої самодіяльності.

Чимало з них отримали грамоти та дипломи за здобуті призові місця.

Найстаранніших учнів за особливі успіхи в навчанні нагороджено медалями.

Золоті медалі отримали випускники: Вікторія Лотишко, випускниця Адампільського ліцею; Аліна Лісова, випускниця Новосинявського ліцею; Анна Ніколаюк, Вікторія Ніколаюк, випускниці Пасічнянського ліцею; Валерія Братенко, Софія Демко, випускниці  Старосинявського ліцею ім.О.Романенка. «За досягнення у навчанні» срібною медаллю нагороджено:  Софію Добровольську, Ганну Камінну, Юрія Крота, Дар’ю Момот, випускників Старосинявського ліцею ім.О.Романенка.

Свідоцтва з відзнакою отримали: випускники Старосинявського ліцею ім.О.Романенка – Максим Гедзун, Софія Манєкіна, Вікторія Матвіюк, Катерина Панчук, Олександра Стасюк; випускники Адампільського ліцею – Софія Аетонюк, Марія Гавришко, Катерина Тукало; випускник Бабинської гімназії Олександр Сторожук.

Щиро вітали випускників із закінченням навчання секретар Старосинявської селищної ради Олександр Пузирук, в.о. начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради Наталія Сивопляс, директор Старосинявського ліцею ім.О.Романенка Лариса Євтух. У вітальних теплих словах класних керівників, вчителів, батьків до випускників були щирі настанови на майбутнє, побажання зробити вдалий вибір майбутньої професії, пам’ятати вчителів та батьків, які пліч-о-пліч йшли з ними всі одинадцять років до омріяного випускного балу.

Дякували й діти своїм учителям, батькам за здобуті знання, мудрі настанови, турботу й терпіння.

У цей знаменний день, коли радість обнялася із сумом, виринали зворушливі спогади про незабутні епізоди дитинства, звучав прощальний шкільний вальс. Кольорові повітряні кульки злинали в блакить безмежних небес, як символ прощання з дитинством, як мрія про мирне і щасливе майбуття…

Щира вдячність ЗСУ за мирне небо і надану можливість нашим дітям відзначити цю важливу в житті подію.

Старосинявський ліцей і наша громада пишаються  випускниками і благословляють у самостійне життя! З вірою у їх світле майбуття під мирним небом України!

За матеріалами випускного вечора.