Фото без описуПерший заступник селищного голови Олександр ПОПИК провів засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 28 членів виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять 64 загиблих Героїв.

Під час роботи виконавчого комітету розглянуто та прийнято рішення з наступних питань:

2.Про  уповноваження посадової особи Старосинявської  селищної ради на вчинення  нотаріальних дій,  інформував перший заступник селищного голови Олександр Попик;

1.Про розірвання договорів оренди нежитлових приміщень об’єктів комунальної власності Старосинявської селищної ради;

3.Про поводження з несанкціоновано розміщеними твердими побутовими відходами,  виявленими на території Старосинявської селищної ради в смт. Стара Синява;

9.Про внесення змін до персонального складу житлової комісії виконавчого комітету Старосинявської селищної ради,

повідомив головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, комунального майна, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого  комітету  селищної  ради Віктор Паціюк;

4. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень та надання  дозволу на зріз  дерев на  території Старосинявської селищної ради, повідомив головний спеціаліст відділу земельних відносин виконкому селищної ради Дмитро Осадчук.

5. Про схвалення проєкту рішення  «Про внесення змін до селищного бюджету  Старосинявської селищної територіальної  громади на 2024 рік»,  інформували начальник управління фінансів виконавчого комітету селищної ради Інна Гноянко.

6.Про присвоєння адрес, 7.Про уточнення адрес, 8.Про встановлення тимчасових споруд, про що доповіла головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, комунального майна, житлово-комунального господарства та благоустрою  селищної ради Людмила Стегніцька.

15. Про відмову у присвоєнні адреси (с.Гончариха),

10-14На виконкомі розглянули питання порядку денного, що стосувалися захисту законних прав та інтересів дітей, про що розповів начальник   відділу - Служби у справах дітей виконкому селищної ради  Віктор Данілкович.

На завершення роботи виконкому перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик підбив підсумки роботи виконавчого комітету, подякував усім за оперативну роботу, побажав усім миру, здоров’я та перемоги.

За матеріалами виконкому.