Фото без описуНа центральній площі селища відбувся захід з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, який зібрав у вихідний день  найменших жителів громади. Відділ культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, спільно із Старосинявським центральним будинком культури «Ритм», Старосинявською дитячою мистецькою школою та Старосинявською дитячою бібліотекою організували проведення дитячого свята «Хай здійсняться всі дитячі мрії, під мирним небом України!».

За сприянням секретаря Старосинявської селищної ради Олександра Пузирука та підтримки депутатського корпусу, а саме, депутатів селищної ради Андрія Сопрука, Віталія Манзюка, Олександра Миколайця, Олега Миколайця, Валентина Дроздовського, учасники концерту та усі присутні діти отримали солодкі подарунки.

Для учасників були цікаві вікторини, конкурси, ігри.

У цей день звучали побажаня, щоб їхнє дитинство було світлим і щасливим, а майбутнє – мирним і радісним.

СЛАВА УКРАЇНІ!

За матеріалами заходу.