Фото без описуСьогодні на центральній площі селища біля Стели пам’яті Героям відбулася поминальна служба із вшанування світлої пам’яті наших земляків - військових Героїв, які загинули в російсько-українській війні.

Священики Старосинявського благочиння православної церкви України із о.Михайлом Самуляком, настоятелем храму Святого Пророка Іллі в с.Адампіль, провели поминальну службу за загиблими у війні нашими земляками, захисниками України, та силою української молитви усі разом просили захисту Господнього всім військовим, котрі захищають зараз Україну на фронті.

Участь у спільній молитві взяли родини загиблих Героїв, жителі громади, працівники селищної ради, секретар ради Олександр Пузирук, представники установ та організацій, котрі діють на території громади.

Секретар ради Олександр Пузирук, згідно рішення сесії Старосинявської селищної ради, вручив нагрудний знак та диплом «Почесного громадянина Старосинявської громади» (посмертно) родинам загиблих Героїв-військовослужбовців:

1. ВОВКУ МИКОЛІ СЕРГІЙОВИЧУ
  2. ДЕМ’ЯНЧИКУ ОЛЕКСІЮ ЛЕОНІДОВИЧУ
  3. КАМІННОМУ РОМАНУ ГРИГОРОВИЧУ
  4. ВІТОМСЬКОМУ ІГОРЮ СТАНІСЛАВОВИЧУ
  5. КАМІННОМУ МИКОЛІ МИКОЛАЙОВИЧУ
  6. ХМІЛЮ ПАВЛУ СТЕПАНОВИЧУ
  7. КУЦМАНУ ВАДИМУ СТАНІСЛАВОВИЧУ
  8. СИДОРИШИНУ ВАЛЕРІЮ ГРИГОРОВИЧУ
  9. ТИМОШЕНКО ОЛЕКСАНДРУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ
  10. АЛЄКСЄЄВУ АРТЕМУ ІВАНОВИЧУ
  11. БІЛАНЮ ЯРОСЛАВУ РОМАНОВИЧУ
  12. КОЗІКУ ВАЛЕНТИНУ СЕРГІЙОВИЧУ
  13. СІНЧУКУ СТЕПАНУ ВІКТОРОВИЧУ
  14. ГОНЧАРУКУ СЕРГІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ
  15. СІДОРОКУ ВІКТОРУ МИКОЛАЙОВИЧУ
  16. КОЦУПЕЮ СЕРГІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ
  17. ГАШИНСЬКОМУ АНДРІЮ ДМИТРОВИЧУ
  18. МОРОЗУ МИКОЛІ МИКОЛАЙОВИЧУ
  19. ГОМЕНЮКУ ОЛЕКСАНДРУ ОЛЕГОВИЧУ
  20. ЛЕВЧУКУ ВОЛОДИМИРУ ВІКТОРОВИЧУ

Здається, сама природа плакала в цей день – протягом усієї молебені йшов дощ, небо вкрилося сірими хмарами…

Після завершення заходу родини загиблих зустрілися  із представниками ГО первинного осередку  «Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання матерів і дружин Захисників України".

Загиблим – вічна шана і світла пам'ять! Мирного неба і міцного здоров’я всім живим!

За матеріалами заходу.