Фото без описуЗавдяки  спільній добрій справі працівники КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня» зібрали кошти для закупівлі дронів-камікадзе та сьогодні перерахували їх на військову частину, де служать захисники – земляки, родичі працівників лікарні.

Сьогодні перераховано 62784 грн. благодійної допомоги від працівників лікарні для підрозділу «Помста» для закупівлі дронів; 50 грн. склали  банківські послуги за надсилання коштів.

Повертайтеся живими-здоровими, наші захисники! Нехай Ангел-Охоронець оберігає вас щодня і щохвилини.

Без  усвідомлення, що дрони рятують життя наших військових і потрібні нашим захисникам, та без  фінансової підтримки, ми не зможемо рухатися вперед і перемогти!  Тому, звертаємося до усіх мешканців громади – гуртуймося!  Продовжуємо боротьбу за Мир на землі, заради памʼяті всіх наших Героїв та світлого майбутнього наших дітей.

За матеріалами КНП «Старосинявська БЛ»