Фото без описуПід головуванням першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Попика відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини при Старосинявській селищній раді.

Розглянуто шість заяв громадян  щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів їхнім дітям.

З метою здійснення соціального захисту прав та законних інтересів дітей, реалізації прав дітей на проживання в гідних умовах на засіданні комісії було детально розглянуто кожну заяву.

Відповідно до розглянутих питань, згідно чинного законодавства, враховуючи всі обставини та матеріали справ, думку членів комісії, прийнято рішення, що спрямовані на захист прав дітей, та підготовлено шість  проєктів рішень виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Відділ-Служба у справах дітей

виконавчого комітету