Фото без описуДорогі  старосинявці! Сьогодні  Всесвітній День Вишиванки! Щиро вітаю вас зі святом! Вишиванка – це український національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона допомагає зберігати глибоке коріння української нації та нашу давню ідентичність.

Вишиванка – це символ незламності українського духу, заява на весь світ про те, що українці – вільний народ! Не дивно, що вишиванка завжди була на тілі у наших воїнів. У наш час українські бійці теж вдягають вишиванки під військову форму. Як оберіг, як захист від ворожих куль.

У цей день українці по всьому світу одягають вишиті сорочки. І наша Старосинявська громада не виняток, бо тут знають, шанують та поважають національну культуру та традиції.

Це свято ще більше зблизило та об’єднало усіх, і це – дуже важливо в наш нелегкий час, коли спільними зусиллями необхідно вирішувати існуючі проблеми, рухатись вперед та робити все можливе для України, громади, для збереження Миру, добра та злагоди.

Бажаю всім здоров’я. Нехай ворожі кулі минають наших Героїв.

Всім нам мирного неба після перемоги!

Зі святом!

З повагою,