Фото без описуНаша країна перебуває у надскладній ситуації і саме це час на обʼєднання активної громадської позиції, небайдужості та невтомної праці усіх мешканців громади, котрі гуртують свої сили для ПЕРЕМОГИ.

Працівники  органу місцевого самоврядування спільно із жителями Ожарівського старостинського округу та педагогічним й учнівським колективом Мшанецького ліцею постійно організовують різнопланові роботи  для підтримки військових-земляків.

Для чергової допомоги  ЗСУ здобувачами освіти  організовувалися ярмарки, тривав збір продуктів та випікалися смаколики для військових на фронт.

Ось днями учні Мшанецького ліцею отримали почесну нагороду – підписаний прапор з подякою від  захисників 36-го окремого стрілецького батальйону "Степові Вовки".

Гуртуємося і йдемо далі. Та найголовніші слова вдячності лунали й будуть звучати тим, хто зараз стоїть за нас і виборює мир – незламним воїнам-захисникам України. Ми разом працею, духом та серцем із ними. Україна вистоїть!

За матеріалами

Ожарівського старостинського округу.