Фото без описуСпортивний дух, щедра порція емоцій та безмежна відданість! Саме таким був турнір з волейболу на базі Старосинявського ліцею ім. О.Романенка.

Захід  організований Старосинявською дитячо-юнацькою спортшколою (директор Любов Пікульска) відбувся 16 лютого 2024 року, приурочений памʼяті Олександра Романенка та Героїв Небесної Сотні. Участь у турнірі взяли команди міста Старокостянтинів, села Самчики, смт Стара Синява.

Зберігши пам'ять про непереможних борців за свободу, ми влаштували цей захоплюючий турнір, де кожна команда демонструвала свою силу, вміння та єдність.

Турнір відкрили вступним словом: селищний голова Віталій Здебський, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради, депутат селищної ради Олександр Пузирук, учителька Старосинявського ліцею ім.О.Романенка, депутат селищної ради Тетяна Романенко, депутат селищної ради Юрій Кравчук.

Завдяки учасникам, які злагоджено працювали разом, атмосфера була просто неперевершеною! Велика подяка кожній команді за високий рівень гри та захоплюючі моменти, які залишаться в пам'яті назавжди.

1 місце у турнірі вибороли спортсмени Старосинявської ДЮСШ; 2 місце – Старокостянтинівська ДЮСШ; 3 м – Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців та призерів! Ваша перемога - це не лише заслуга вашого таланту, а й вираження пам'яті про тих, хто віддав своє життя за краще майбутнє.

Нехай наші серця завжди наповнює пам'ять про героїв. Їхні подвиги завжди будуть надихати нас до великих справ!

Щира вдячність організаторам турніру, завдяки вашій наполегливій праці з року в рік продовжуємо патріотичне виховання молоді громади, підтримуємо традиції, вшановуємо пам'ять наших Героїв – борців за Україну.

За матеріалами Старосинявської ДЮСШ