Фото без описуДо уваги жителів громади! Щовівторка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради буде проводитись прийом документів з послуг Летичівського сектору УДМC в Хмельницькій області, а саме:  вклеювання фотокартки у паспорт громадянина України зразка 1994 року (у вигляді паспорта-книжечки) по досягненню особою 25- чи 45-річного віку.

Документи подаються особисто заявником

(в місячний термін з дати досягнення відповідного віку)


Необхідні документи

  • заява про вклеювання фотокартки;
  • паспорт громадянина України зразка 1994 року;
  • дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку;
  • у разі подання паспорта зразка 1994 року, оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свої повноваження, заявник додатково подає всі наявні документи, у тому числі документи, що містять фотозображення особи;
  • у разі подання заяви опікуном/піклувальником особи додатково подаються:
  • документ, що посвідчує особу опікуна/піклувальника; документ, що підтверджує його повноваження.

Термін розгляду заяви

У п’ятиденний термін із дня звернення.

За потреби проведення додаткової перевірки інформації, поданої заявником, строк вклеювання фотокартки продовжується не більше ніж на 30 календарних днів, про що інформується заявник у письмовій формі.

Вартість послуги та пільги

Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно.

Наталія Куцоконь, керівник ЦНАП