26 серпня 2016 року . смт.Стара Синява Іван Ганзера з концертною програмою

26 серпня 2016 року . смт.Стара Синява
Іван Ганзера з концертною програмою
Ціна квитка 50 грн

Іван Ганзера народився у селі Калинове Борівського району, що наХарківщині. Від народження має проблеми з зором внаслідок родової травми. З дитинства почав виявляти зацікавленість музикою, відвідував музикальну школу за класом акордеону, брав участь у різноманітних конкурсах не лише як акордеоніст, а й як співак. Після закінчення музичної школи працював художнім керівником у сільському клубі Калинового, займався музикою у власній невеличкій домашній студії. Відправною точкою для Ганзери стала участь у діяльності Молодого театру Вадима Мулермана, завдяки якій Іван і прийняв рішення брати участь у першому сезоні талант-шоу «Голос країни».

На «Голосі країни» Ганзера потрапив до команди Діани Арбеніної, хоча співпрацювати з ним забажали усі чотири зіркові тренери. У фінальному двобої з Антоніною Матвієнко Іван набрав 56% голосів глядацької аудииторії та став переможцем першого сезону конкурсу. Завдяки цій перемозі він отримав право підписати контракт з Universal music на видання свого дебютного альбому.