Фото без опису

Досі вважаєте, що процес децентралізації обійде Вас стороною? Запевняємо, що це не так. Тож, аби бути готовими до майбутніх адміністративно-територіальних змін, пропонуємо вивчити це питання від «А» до «Я». Для цього 30 вересня о 09:30 у великій залі засідань Хмельницької обласної ради, БФ «Зміцнення громад» проводить тренінг у рамках реалізації проекту «Абетка децентралізації». Його мета – розповісти громадянам, що таке децентралізація, як згуртувати громаду і підготувати її до об’єднання. 
Ви матимете унікальну можливість поспілкуватися і поставити запитання Олександру Солонтаю, провідному експерту із питань місцевого розвитку, виборчого процесу та організаційної роботи органів влади, а також перейняти досвід голів об’єднаних територіальних громад, які вже відчули на собі, що таке децентралізація. 
До участі в тренінгу запрошуємо депутатів різних рівнів, сільських голів, представників громадських та благодійних організацій та активістів Хмельницького, Волочиського, Летичівського, Деражнянського, Старосинявського, Городоцького та Ярмолинецького районів*. Аби стати учасником заходу, заповніть заявку і відправте її на електронні адреси  decentralizaciia@mitsna-gromada.org.ua, decentralizaciia2016@gmail.com. 
Нагадаємо, що проект «Абетка децентралізації» реалізовується БФ «Зміцнення громад» за фінансової підтримки американського «Національного фонду демократії» (National Endowment for Democracy, NED) і діятиме на території Хмельницької області до кінця грудня 2016 року.
Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте нам: (068) 448 95 01, Наталія.
Запрошуємо до плідної співпраці! Вивчаймо абетку децентралізації разом!


*Ми забезпечуємо довіз учасників на захід за наявності попередньої реєстрації.

 

Заявка на участь у тренінгу

«Абетка децентралізації»*

 

1. ПІП_____________________________________________________________

2. Населений пункт _________________________________________________

3. Організація  _____________________________________________________

4. Посада __________________________________________________________

5. Контактний телефон ______________________________________________

6. E-mail __________________________________________________________

7. Звідки Ви дізналися про наш проект:

  • Соцмережі
  • Інформаційний лист
  • ЗМІ
  • Інший варіант (вкажіть будь ласка) _____________________________

8. Питання до обговорення, які зацікавили/цікавлять Вас найбільше:

  • Вирішення кадрових питань
  • Строки прийняття бюджету новоствореної об’єднаної територіальної  громади
  • Механізм розподілу та передачі майна спільної власності територіальної громади (приміщення шкіл, закладів культури, первинної медицини тощо) новоствореній громаді у зв’язку зі змінами у бюджетному законодавстві в частині фінансування бюджетних установ соціально-культурної сфери
  • Механізм подальшого функціонування районних рад, в яких буде відсутній бюджет через створення ОТГ, які покривають площу району повністю
  • Інші___________________________________________________________________________________________________________________________

За детальною інформацією звертайтеся за тел. (068) 448 95 01, Наталія.

 

*Проект реалізовується силами БФ «Зміцнення громад» за фінансової підтримки американського «Національного фонду демократії» (National Endowment for Democracy, NED).

 

Фото без опису