Фото без опису1.Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Старосинявської селищної ради; вул. І. Франка, 8, смт Стара Синява, Хмельницький район, Хмельницька область, 31400.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконкому селищної ради від 09.11.2023р «Про підготовку та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Старосинявської селищної ради у 2024 році».

3. Місце, дата і час проведення конкурсу: вул. І. Франка, 8, смт Стара Синява, Хмельницький район, Хмельницька область, 31400.

Дата: 11.12.2023 р.; Час: 10.00 год.

Відповідальна особа – Паціюк Віктор Васильович – головний спеціаліст відділу комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому Старосинявської селищної ради, м. тел. 067-304-37-64

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально-технічної бази, спеціалізованої техніки та обладнання;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

5. Характеристика території, де будуть надаватися послуги з поводження з побутовими відходами: Старосинявська селищна рада займає площу – 662,22 км2 і має у своєму складі 45 населених пунктів.

Розрахункові річні об’єми утворення побутових відходів в смт. Стара Синява становлять 7,4 тис.м3, в селах ОТГ – 27,2 тис. м3, разом – 34,6 тис. м3 на рік.

6. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Кількість багатоквартирних будинків – 28 одиниць.

Кількість житлових будинків приватної власності (садибні) – 9663 одиниці.

Чисельність населення всього по Старосинявської селищній раді – 19807 чол.

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами: Офіційно визначений на території Старосинявської селищної ради полігон по прийому і розміщенню побутових відходів, потужністю не менше 39,7 тис. т., розташований на 4935′ 30″ П. Ш. та 2737′ 53″ С. Д.

8. Способи, місце та кінцевий строки подання конкурсних пропозицій:

• Спосіб:особисто або поштою.
  • Місце: 31400, вул. І. Франка, 8, смт Стара Синява, Хмельницький район, Хмельницька область, кабінет 202 (відділ комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому Старосинявської селищної ради).
  • Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:до 17.00 год. 10.12.2023 року.

*З детальними умовами проведення конкурсу, конкурсною документацією та кваліфікаційними вимогами можна ознайомитись на офіційному сайті Старосинявської селищної ради за посиланням:  https://starosynjavska-gromada.gov.ua/docs/1525854/