Фото без описуШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! Відповідно до рішення тридцять восьмої чергової сесії восьмого скликання  Старосинявської селищної ради “Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” № 36-39/2023 від 16.08.2023 р. та узгодженого рішення, укладеного між Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) та Старосинявською селищною радою від 03.07.2023р. з 09.11.2023р. в Центрі надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради розпочинається надання послуг з питань державної реєстрації актів цивільного стану громадян (ДРАЦСГ):

Відділом Державної реєстрації актів цивільного стану та місця проживання Старосинявської селищної ради:

•  реєстрація шлюбу,
  •  реєстрація народження;
  • реєстрація смерті.

Послуги будуть надаватись: понеділок, вівторок, середа, четвер з 8:00 до 17:00, п"ятниця з 08:00 до 16:00.

Послуги Летичівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) через адміністраторів ЦНАП Старосинявської селищної ради

1) державна реєстрація народження дитини та її походження (в тому числі в рамках комплексної послуги «єМалятко»);

2) видача витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

3) повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акта цивільного стану.

Прийом документів: щовівторка з 8.00 до 16.00

Консультації по телефону за номерами: 050 729 78 84 або 068 450 30 05