Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824,

e-mail: selichna_ss@ukr.net

03.10.2023                   смт Стара Синява            №160/2023-р

Про перенесення  дати  пленарного засідання

сорок другої чергової  сесії  Старосинявської

селищної ради восьмого скликання

Керуючись  статтями 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у зв’язку з відсутністю кворуму депутатів 29.09.2023р.

1. Дату проведення пленарного засідання   сорок другої   чергової  сесії Старосинявської  селищної ради восьмого скликання перенести на 4 жовтня 2023 року. Засідання відбудеться о 10 годині в сесійній залі адмінбудівлі Старосинявської селищної ради.
  2. Загальному відділу  апарату  селищної ради запросити на сесію депутатів,  доповідачів та старост сіл.
  3. Секретарю ради дане  розпорядження  оприлюднити на офіційному сайті  Старосинявської селищної ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                           Віталій ЗДЕБСЬКИЙ