Фото без описуВідділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради за участі освітніх закладів ліцеїв), а саме: Старосинявського ліцею ім.О.Романенка, Пасічнянського ліцею ім. І.Русого, Адампільського ліцею, Мшанецького ліцею, Пилявського ліцею, Дашковецького ліцею, Новосинявського ліцею  спільно  із  Національною Академією  Державної Прикордонної Служби  України, родиною загиблого героя Олега Ковалевського,   за сприяння  Старосинявської селищної ради проводить  22.09.2023р.  І етап Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), приурочений пам’яті Олега Ковалевського.

Захід розпочнеться  о 10 :00 годині у приміщенні Пилявецького ліцею та проходитиме на полі Пилявецької битви об 11:00 годині.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до даного заходу