Фото без описуЧітка планомірна співпраця селищної ради із ТОВ «Енселко Агро» впродовж багатьох років  відома гарними справами на розвиток громади й підтримки жителів у підтримці соціальної сфери та відбудови інфраструктури.

Цього літа у співпраці селищного голови Віталія Здебського із керівництвом ТОВ «Енселко Агро», попри важкий час воєнного стану в країні, все ж таки, вдалося спільними  справами навести благоустрій біля території Пилявського ліцею. Майже місяць працювали над встановленням паркану біля навчального закладу. ТОВ «Енселко - Агро» профінансували придбання матеріалів в сумі 150 тис. грн. Територія біля школи  потребувала належного благоустрою. Тому спільну справу взялися  виконувати працівники селищної ради – староста Володимир Кисилишин,  КУ «Старосинявська пожежна охорона», працівники освітнього закладу Анатолій Попик, Олександр Шевчук та директор ліцею Вадим Яловчук.  До Дня знань ТОВ «Енселко-Агро» придбали ще інші секції паркану (матеріали та металоконструкції), а також подарували першокласникам Пилявського ліцею подарунки. Такі ж подарунки працівники агропідприємства вручили першокласникам Бабинської гімназії.

Варто зосередити увагу, що з початком повномасштабного вторгнення російських окупантів на мирні українські землі  багато корисних спільних справ селищної ради та аграрного підприємства було спрямовано на допомогу ЗСУ, переселенцям, оборонним заходам.

Спільні справи  не лише об’єднують зусилля, а й є гарним прикладом поваги і підтримки та розуміння теперішньої ситуації в країні, захисту юного покоління, якому у військовий час доводиться здобувати знання....

За матеріалами Пилявського старостинського округу.