Фото без описуУ боях за Україну загинув наш земляк із села Мисюрівка  Ігор Валерійович БАБКО.

Страшна звістка  блискавично сколихнула нашу громаду…

Військовослужбовець 11 липня 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України, в районі бойових дій біля населеного пункту Іванівське, Бахмутського району, Донецької області зник безвісти.

Згодом родина дізналася про загибель військовослужбовця.

Ігор БАБКО  народився  20 липня 1997 року в с.Мисюрівка, Старосинявського району, Хмельницької області, де й пройшло його дитинство та юність. Закінчив Мисюрівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи навчався у Хмельницькому ліцеї.

Починаючи із 2017 року не міг змиритися із несправедливістю – наступом країни агресора на мирні українські землі, тому підписав контракт із ЗСУ і пішов захищати Батьківщину. Учасник АТО/ООС. Неодружений, проживав із сім’єю.

На фронті служив молодшим сержантом військової частини.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув  молодший сержант Ігор БАБКО  біля населеного пункту Іванівське, Бахмутського району, Донецької області.  Залишився вірним військовій присязі, беручи участь в обороні держави та стримуванні збройної агресії російської федерації.

Завтра о 13.00 в м.Хмельницькому, вул.Львівське шосе (бюро ритуальних послуг) відбудеться прощання із нашим земляком Ігорем Бабко. Вічна пам'ять Герою!

Старосинявська територіальна громада висловлює щирі співчуття родині БАБКО – матері Світлані Борисівні, батькові Валерію Володимировичу, братові Вадиму Валерійовичу, бабусі Світлані Юріївні, дідусеві Володимиру Степановичу, бабусі Українець Олені Миколаївні та  усій  родині Героя.

Низько схиляємо голови у журбі разом з рідними та знайомими. Нехай земля буде пухом.    ... Низький уклін нашому Герою. Родині сил витримати цей невимовний біль.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої вічно живуть у наших серцях!