Фото без описуУ боях за Україну, захищаючи Батьківщину від ворога,  загинув  15 серпня 2023 року  ГОЙ Ярослав Олександрович на західних околицях Бахмута  Донецької області.

Страшна звістка знову  сколихнула нашу громаду…

В боях за Україну 15 серпня 2023 року загинув наш Герой -  ГОЙ Ярослав Олександрович.

Ярослав Гой  народився  23 листопада 1987 року в м.Києві.

Ярослав закінчив  Київську ЗОШ І-ІІІ ступенів (Оболонського району м.Києва).  Після закінчення 11 класів вступив до Київського електромеханічного коледжу, отримав спеціальність  - електрик.

Життєві обставини змушували заробляти на життя  нелегкою працею.

Трудився в інтернет-компанії «Белінка» м.Київ (район Нивки).

Одружився в 2022 році на Старосинявщині.

Із  28  червня  2023 року  був призваний на військову службу  по мобілізації до Збройних Сил України 10-им відділом  Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На фронті служив солдатом,  гранатометником механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти  військової частини.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув  солдат Ярослав ГОЙ 15.08.2023р. на Західних околицях населеного пункту Бахмут, Бахмутського району, Донецької області.  Загибель пов’язана з виконанням  обов’язків військової служби.

Старосинявська територіальна громада висловлює щирі співчуття  дружині Інні, малолітнім дітям Софії, Валерії, Святославу, матері Тетяні,  тещі Юлії, бабусі Валентині Іванівні, сестрі Тетяні та  усій  родині Героя.

Низько схиляємо голови у журбі разом з рідними та знайомими. Нехай земля буде пухом.    ... Низький уклін вам, наші Янголи! Родині сил витримати цей невимовний біль.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої не вмирають!