Фото без описуЦьогоріч  дощове літо дало про себе знати… Масово території біля громадських будівель, сквери та обочини доріг, місцеві кладовища у населених пунктах почали заростати паростями молодняка дерев, трав та інших рослин.

Старости населених пунктів та КП «Старосинявський комунгосп» нрозпочали активну роботу над благоустроєм громадських місць з червня й продовжують регулярно підтримувати прибирання територій.

Організовано й активно провів роботи із благоустрою староста сіл Йосипівка, Іванківці, Уласово-Русанівка, Теліжинці Іван Миколайович Луценко. Жителі сіл стали поряд у вирішенні благоустрою місцевих кладовищ сіл Іванківці та Теліжинці.  Разом вийшли і навели лад на територіях, викосили трави та молодняк дерев, кущів, що створювали зарослі.

«Зробимо нашу громаду чистішою разом!», - таким девізом стала спільна робота жителів сіл, які зібралися прибрати пам’ятні місця та територію навколо.

Тож дні благоустрою продовжуються. Кожен крок громадської роботи, спільних справ є підтвердження об’єднаних зусиль на благо жителів громади.

За матеріалами  Йосипівського старостинського округу.