Фото без описуДо уваги жителів громади! У середу 19.07.2023 року о 10.00 у приміщенні Старосинявської селищної ради (кабінет селищного голови) здійснить прийом громадян начальник Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Федорович КАТЕРЕНЧУК.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та відповідно до затвердженого графіку виїзду робочих груп по прийому громадян Хмельницького району за місцем проживання, затвердженого розпорядженням начальника Хмельницької районної військової адміністрації від 22.06.2023 № 75/2023-р повідомляємо, що 19.07.2023 року об 10:00 годині відбудеться виїзний прийом громадян - мешканців Старосинявської територіальної громади начальником Хмельницької районної військової адміністрації Анатолієм Катеренчуком.

Хмельницька РВА