Фото без описуГосподарським судом Хмельницької області задоволено позов Летичівської окружної прокуратури та визнано недійсними додаткові угоди до договору про закупівлю відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради природного газу.

У березні 2020 року за результатами відкритих торгів відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради обрано найвигіднішу пропозицію учасників та із переможцем укладено договір про закупівлю газу на загальну суму майже 2,8 млн грн.

Після укладення правочину сторонами внесено зміни до нього додатковими угодами, якими безпідставно збільшено ціну за одиницю товару. У зв’язку із цим з місцевого бюджету переплачено майже 350 тис грн.

За реагування Старосинявського відділу Летичівської окружної прокуратури ці кошти підлягають стягненню до бюджету Старосинявської селищної ради.

Старосинявський відділ

Летичівської окружної прокуратури