Сьогодні Старосинявська громада передала чергову допомогу захисникам на фронт. Дякуємо усім небайдужим жителям громади, які активно беруть участь у допомозі військовим України. Незважаючи на важкий час, що нині доводиться переживати українцям, мешканці нашої громади єднаються для допомоги. Час показує – в єдності ми сила!

За сприянням  селищної ради та активної підтримки жителів Старосинявської громади, старост населених пунктів передали бійцям  - представникам однієї з військових частин, де служать наші земляки, необхідні  речі: скоби для кріплення дерев’яних конструкцій з габаритними розмірами – 400 шт.; плівка поліетиленова – 600 м кв.; лопати – 40 шт.; молотки – 15 шт.; шуфлі – 10 шт.; окопні свічки – 27 шт.; плед – 38 шт.; устілки – 55 пар; носки – 175 пар; шапки.

Підписано спільні документи – акти передачі приймання матеріальних цінностей (зібраних жителями громади та працівниками ради) та двох квадрокоптерів, вартість яких 221 500 грн.

Допомогу організовано у співпраці колективу селищної ради, працівників галузі культури, КНП «Старосинявської багатопрофільної лікарні», КП «Старосинявський комунгосп», Старосинявського територіального центру, Старосинявського Центру «Надія», Старосинявського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КУ «Трудовий архів», ЦНАПу, старост старостинських округів й окремих жителів сіл, які  підтримали ініціативу допомоги захисникам. Щира вдячність усім, хто підтримав!

Кожен крок нашої допомоги необхідний для підтримки воїнів.

Міцного оберегу вам, захисники! Нехай кожен день наближає перемогу!

Виконком селищної ради